Onze medewerkers voor fiscale administratie en advies

Persoonlijk advies begint bij persoonlijk contact. Loopt u gerust binnen bij ons administratie- en adviesbureau in Haarlem. Geen receptioniste achter de balie, maar direct een gesprek met een van onze medewerkers. Maar wie zijn dat?
 

De boekhouders van Alpha Administratiekantoor in Haarlem

Alexis Stibbe alexis@alphahaarlem.nl
Bart Lommerse bart@alphahaarlem.nl
Mariska Kloosterboer mariska@alphahaarlem.nl
Marjolein van Ommeren marjolein@alphahaarlem.nl
Sandra Truijens sandra@alphahaarlem.nl
Tirza Schouten tirza@alphahaarlem.nl
Margreet den Butter margreet@alphahaarlem.nl
Irma Stibbe irma@alphahaarlem.nl

Wilt informatie over onze fiscale diensten of een afspraak maken bij ons op kantoor? Mail een van onze boekhouders of bel 023-5312858.